×

DHOMA DELUXE

Dhomë për dy persona në katin e dytë dhe të tretë, 30 m2, tapet ose parket, ajër i kondicionuar, dy krevatë tekë ose një krevat king-size, divan i konvertueshëm në krevat tek, dritare të izoluara, kasafortë, minibar, telefon, televizor LCD i lidhur me rrjetin kabllor lokal, tavolinë biznesi, banjë me dush, bide, tharëse flokësh, shapka, pasqyrë make-up.

€70.00 per night
Reservation Hotline +355 697269702 Reservation assistance available 24 hours

Amenities

30 square meter

Up to 3 guests

2 x King size bed, Convertible Sofa

Local Cable TV

Bathroom with shower, Bidet, Hairdryer, Slippers, Make-up Mirrors

Gallery