room-image
starting at €70.00

DHOMA DELUXE Dhomë për dy persona në katin e dytë dhe të tretë, 30 m2, tapet ose parket, ajër i kondicionuar, dy krevatë tekë ose një krevat king-size, divan i…

ME TEPER
room-image
starting at €60.00

DHOMA STANDARD Dhomë për dy persona në katin e dytë dhe të tretë, 25 m2, tapet, ajër i kondicionuar, dy krevatë tekë ose një krevat king-size, dritare të izoluara, kasafortë,…

ME TEPER

SHERBIME

WIFI FALAS

WIFI FALAS

TV NE DHOME

TV NE DHOME

KASAFORTE

KASAFORTE

SHERBIM PASTRIMI

SHERBIM PASTRIMI

THARESE FLOKESH

THARESE FLOKESH

SHAPKA NE DHOME

SHAPKA NE DHOME