×

DHOMA STANDARD

Dhomë për dy persona në katin e dytë dhe të tretë, 25 m2, tapet, ajër i kondicionuar, dy krevatë tekë ose një krevat king-size, dritare të izoluara, kasafortë, minibar, telefon, televizor LCD i lidhur me rrjetin kabllor lokal, tavolinë biznesi, banjë me dush, bide, tharëse flokësh, shapka, pasqyrë make-up.

€60.00 per night
Reservation Hotline +355 697269702 Reservation assistance available 24 hours

Amenities

25 square meter

Twin or King - Size

Local cable TV

Bathroom with shower, Bidet, Hairdryer, Slippers, Make-up mirrors

Gallery